את הפרויקטים אני מלווה לאורך כל התהליך. החל משלב גיבוש הקונספט, דרך תכנון החלל, תוכניות עבודה, בחירת חומרים, אביזרים ובעלי מקצוע, ועד לרגע סיום הפרויקט.

01

פגישת הכרות

עיצוב פנים הוא למעשה ביטוי של הצרכים, החלומות, הרצונות והאמצעים שברשותכם. כדי שאוכל לענות לצרכים שלכם ולגבש את הקונספט המתאים ביותר עבורכם. קודם כל, עלינו להיפגש ולהקשיב.

 

02

הכנת תוכניות עיצוב פנים אופציונאליות

הכנת סקיצות רעיוניות המבטאות את החזון שלכם בהתבסס על הנתונים שאספו, מתוכן נבחן את התוכנית האידיאלית והמועדפת עליכם, ועליה נבסס את תוכנית העבודה לעיצוב הפנים שלכם.

03

הכנת תוכניות עבודה לעיצוב פנים של הדירה/בית/משרד

בסטודיו נעבד את התוכנית עיצוב הפנים הנבחרת ונפיק ממנה את תוכניות העבודה הרלוונטיות לבעלי המקצוע והספקים השונים (תוכניות הריסה, בניה, מערך ריהוט, חשמל, תאורה, אינסטלציה, מיזוג, נגרות, גבס וכו'). בנוסף,  נכין כתב כמויות שישמש למכרז בין קבלני הביצוע, בעלי המקצוע וספקים. במקביל לשלב זה, אני מסייעת ומלווה אתכם בבחירת הספקים והחומרים השונים שיהיו חלק מעיצוב הפנים הסופי של הפרוייקט.

04

בחירת חומרי גלם

על מנת להרכיב את החלל בהתאמה מלאה לתכנית, לחלום ולתקציב, נצא יחד לבחור את חומרי הגלם והגמרים שירכיבו את כל מעטפת החלל (כגון: ריצופים, חיפויים, כלים סניטריים, רהיטים, טקסטיל וכו').

05

ליווי לאורך כל הדרך

אני מלווה אתכם בכל שלבי הביצוע ודואגת שכל המתוכנן יתבצע כשורה: שומרת על קשר מול הספקים ומבצעת בקרה על הנעשה בשטח,עוקבת אחר הקבלנים המבצעים ומטפלת בהפתעות שצצות בדרך.

רק כאשר הפרוייקט מוכן, הרהיטים במקומם, ההום סטיילינג הושלם והלבשנו את החלל  למראה הרמוני מושלם, תוכלו להודות לי על הדרך,  על עבודת עיצוב פנים מקצועית והגשמת חלומותיכם.

*